VŠETKY HRY SÚ V DIGITÁLNEJ FORME (CD-KEY) ODOSIELANÉ NA EMAIL A NEOBSAHUJÚ DVD
 Popis
Balení obsahuje základní hru Battlefield 3 a také službu Battlefield 3 Premium, díky které získáte veškeré dodatky a bonusy do hry.Battlefield 3 nás přenese do virtuální války a na světová bojiště, která nás zocelí nebo zlomí. Nový díl přichází s novinkami, které jsou u BF ojedinělé, hra dostala i novou příběhovou kampaň. Singplyerová kampaň nás zavede do fiktivního konfliktu v arabském světě. Příběh nabídne nejen bojové akce na nepřátelském území, ale také se dočkáme konspiračních teorií, zběsilého útěku před zákonem a zastavení teroristů. BF se proslavil na půdě multiplayeru, který je u této hry na vysoké úrovni, jen málo her s ním může vůbec zkřížit pomyslné meče. BF 3 se odehrává v naší velice blízké budoucnosti, proto se nedočkáme žádných sci-fi vymožeností a techniky. S bojovou technikou a výstrojí vojáků je možné se setkat na dnešním bojišti a to hře dodává, ještě více na realitě. BF v multiplayeru nabízí jedny z největších map ve FPS žánru. Jejich zpracování je velice kvalitní a hráč má opravdu pocit, že se nachází na opravdovém bojišti, kde lítají šrapnely, výbuch střídá výbuch. Nový BF 3 je poháněn nejnovějším enginem Frostbite 2, který posouvá animaci, dynamiku světel a destrukci objektů na zcela novu úroveň. Mapy jsou pestrobarevné. Dočkáme se otevřených map s velkou volností pohybu, či uzavřených městských čtvrtí. Pro každou mapu hráč musí vymyslet jinou taktiku, aby zvítězil.

Battlefield 3 Premium Service

Součástí služby Battlefield 3 Premium:je tento obsah : Battlefield 3: Back to Karkand, Battlefield 3: Close Quarters, Battlefield 3: Armored Kill, Battlefield 3: Aftermath, Battlefield 3: End Game a další výhody se službou spojené.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Video
 Otázka k produktu
  •  captcha»
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.