VŠETKY HRY SÚ V DIGITÁLNEJ FORME (CD-KEY) ODOSIELANÉ NA EMAIL A NEOBSAHUJÚ DVD
 Popis
Akční RPG plné humoru, inovace a skvělé hratelnosti, to vše zabalené v komiksovém nádechu, to je Borderlands. Druhý díl této série pokračuje ve šlépějích úspěšné jedničky, která byla hráči vynášená přímo do nebes a dokázala si vybudovat silnou hráčskou základnu. Hra Borderlands dokázala spojit několik zajímavých konceptů, jako jsou RPG prvky, akční přestřelky, vylepšování či vybírání si nový schopností, tuny vybavení a to vše v komiksovém nádechu, který dodal hře na originalitě. Neobvyklý mix žánrů se povedl a v tomto duchu se ponese i druhý díl, který přinese i několik výraznějších změn a to hlavně v příběhové části hry.

V Borderlands 2 se opět podíváme do světa Pandory, která oplývá záhadnými místy, plných nečekaných dobrodružství. Nový díl nabídne nové lokace, které budou na rozdíl od minulého dílu bohatší jak na spřátelené NCP tak i na větší různorodostí prostředí, které nebylo v prvním díle špatné, ale vývojáři chtějí svojí představivost pustit na plné obrátky. Borderlands 2 si budeme moci zahrát za čtyři nové postavy, které nabídnou zcela rozdílný přístup k hraní i vybavení. Tím získává Borderlands 2 neopakující se atmosféru i herní zážitek. Hráč se nedočká jen nových lokací, zbraní, nepřátel, ale hlavně nového a propracovanějšího příběhu, na kterém pracují ostřílení vysloužilci z Gearbox Software, kteří stojí za prvním dílem a poučili se z vlastních chyb. Příběh by měl obsahovat jak zajímavé zvraty, tak i momenty na které bychom neměli jen tak zapomenout. Dějová linka bude bohatší a hráče potáhne kupředu.

Hlavní pilíře hry zůstanou neměnné a hráč bude stále postupovat na vyšší úroveň. Bude si moci vylepšovat své schopnosti či si kupovat lepší vybavení, které mu dává šanci přežít v pustině, to vše bude zachováno a jen maličko upraveno. Borderlands 2 také nabídne možnost si celou hru zahrát kooperativně až ve čtyřech lidech a prožít si hru ještě intenzivněji. Novinky v kooperativní hře budou hlavně v doladění, navzájem si vyměňování vybavení a samotném obchodování mezi hráči. Největší změna nastává na poli AL myšlení, která již bude rychleji a intenzivněji reagovat na chování hráče. Již to nebudou chodící terče, které vydrží více kulek než vy, ale rovnocení soupeři. Borderlands 2 přináší změny, ale zachovává si původní jádro, které ze hry dělá něco více než nadprůměrnou hru a to vše se najde i v novém díle.

Češtinu do hry si můžete dodat dle přiloženého návodu.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Video
 Otázka k produktu
  •  captcha»
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.