VŠETKY HRY SÚ V DIGITÁLNEJ FORME (CD-KEY) ODOSIELANÉ NA EMAIL A NEOBSAHUJÚ DVD
 Popis
Vývojáři ze Spiders Studios patří mezi ambiciózní francouzské tvůrce, kteří mají za sebou hned několik zajímavých titulů. Bound by Flame však patří na pomyslný vrchol jejich snažení. Poměrně rozsáhlé akční RPG obsahuje řadu fantasy prvků, zajímavě pojaté herní prostředí a démonem posedlého hlavního hrdinu. Ten tvoří jeden z posledních odporů proti výrazné přesile nepřítele ze záhrobí.

Poměrně košatý strom dovedností obsahuje hned tři bojová zaměření. Kromě značného vylepšení dovedností s obouručním mečem se můžete rozhodnout pro tiché zabíjení pomocí dýk nebo také v sobě rozšiřovat umění ohnivé magie. Právě vaše postupná přeměna, kterou způsobuje rozšiřující vliv démona, má velký dopad na důležité dějové rozhodování. Přemůžete ho v sobě, anebo necháte v sobě zvítězit zlo?

Do nepřeberného množství soubojů můžete k sobě přizvat i jednoho parťáka. V závislosti na zvolené strategii je dobré využít šikovného lučištníka, tajemného mága nebo přírodního léčitele. Každá z příšer má vlastní specifické schopnosti a individuální chování. Musíte se přizpůsobit a najít jejich slabá místa. U těch obzvláště přerostlých to nebude skutečně nic snadného. Stojí před vámi skutečná výzva, takže vzhůru do atmosférického světa plného nebezpečí.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Video
 Otázka k produktu
Meno*:
Email*:
Text otázky*:
Opíšte kód*:  captcha
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.