VŠETKY HRY SÚ V DIGITÁLNEJ FORME (CD-KEY) ODOSIELANÉ NA EMAIL A NEOBSAHUJÚ DVD
 Popis
Modern Warfare 3 je nejnovější pokračování serie Call of Duty, od vývojářů Infinity Ward nám nabídne celkem 15 misí, během kterých hráč navštíví místa rozmístěná téměř po celém světě a dokonce také v České republice. Jednu misi budete hrát jako příslušník ruské agentury, další za SAS, chybět nebude ani tankový střelec a další.

Hra by se měla rozpočít invazí ruských vojáků na Manhattan a celou šarvátku má ukončit střet v moderním Dubaji. Jako ruský agent doprovázíte letadlem ruského prezidenta do USA, aby podepsal mírovou smlouvu. Tomu chce ale zabránit Vladimir Makarov, který na letadlo zaútočí s cílem unést ruského prezidenta a jeho dceru. Nakonec se zmocní jen prezidenta, protože mírová smlouva je podle něj zkažená. Následuje mise, která sleduje kapitána Johna Price, Soapa a Yuriho v Africe, kteří sledují obchodníky se zbraněmi. Poté se rozjede docela divoký kolotoč, během kterého budete plnit následující mise : Dharmasala – Indie, New York – USA, Město v Sierra Leone, Londýn – Anglie, Mogadišo – Somálsko, Hamburg – Německo, Paříž – Francie, Praha - Česká republika, Hrad na českých horách, Berlín – Německo, Kreml v Moskvě – Rusko, Dubaj - Spojené arabské emiráty, Washington - USA
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Video
 Otázka k produktu
  •  captcha»
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.