VŠETKY HRY SÚ V DIGITÁLNEJ FORME (CD-KEY) ODOSIELANÉ NA EMAIL A NEOBSAHUJÚ DVD
 Popis
Crysis 3 navazuje na druhý díl v okamžiku, kdy se v roli vojáka ocitnete v New Yorku ve svém obleku nanosuit. Crysis 3 se odehrává převážně v městském prostředí New Yorku, který je napadený mimozemšťany a v roce 2047 vypadá podstatně jinak. Zničené okolí zachacuje porost, lesy a hluboké bažiny, město dávno nefunguje a je kompletně uzavřené organizací Cell Corporation. Na své si přijdou všichni milovníci stříleček, k dispozici k tomu budou mít tuny zbraní a technologií, jak pozemských tak i mimozemšťanských. O vizuální stránku se postará nová technologie Cry ENGINE, která se vyřádí hned v sedmi základních druzích prostředí. Je jisté, že se nejedná o pouhý upgrade druhého dílu, ale o plnohodnotné dílo na které se můžeme těšit v roce 2013.

Pro správnou funkčnost ČEŠTINY, je nutno změnit jazyk manuálně dle jednoduchého návodu, v opačném případě je hra pouze v PL.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Video
 Otázka k produktu
  •  captcha»
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.