VŠETKY HRY SÚ V DIGITÁLNEJ FORME (CD-KEY) ODOSIELANÉ NA EMAIL A NEOBSAHUJÚ DVD
 Popis
Několik let uplynulo od incidentu ve Wilamette, a zatímco Franku Westovi se podařilo zachránit Ameriku od zombí apokalypsy. Příčina zombie existencí nebyla zcela vymýcena. To vedlo k pokračování ohnisek zombí po celých Spojených státech.
Dead Rising 2 je směsicí akce z každodenního světa ve středu západní Ameriky a pozlaceného a půvabného města Fortune City. Amerického nejnovějšího a největšího zábavního hřiště. Lidé se hrnou do města Fortune z celého světa, aby únikli z reality a měli šanci vyhrát něco velkého.
Hra představuje bývalého mistra Motocrossu, Chucka Greena, jako hlavního hrdinu. Než se dostal se svým týmem na vrchol, byl Chuck nucen opravit své vlastní motorky, takže to je neuvěřitelně vynalézavý a skutečný údržbář. Osamělý otec, Chuck vychovává svou dceru Katey, pro kterou se od ztráty své matky, snaží dělat cokoliv.
Se stovky zombí na obrazovce najednou kdykoliv a kdekoliv, tak jako v původní Dead Rising jsou nuceni hráči používat běžné každodenní předměty, které našli v Mall do improvizované zbraně schopné odolávat útokům. Dead Rising 2 slibuje ještě větší krveprolití, hodování zombí na lidském těle a bezpočtu nových objektů, ze kterých Chuck musí udělat mrtvé!!
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Video
 Otázka k produktu
  •  captcha»
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.