VŠETKY HRY SÚ V DIGITÁLNEJ FORME (CD-KEY) ODOSIELANÉ NA EMAIL A NEOBSAHUJÚ DVD
 Popis
Deadpool je fiktivní postava od americké komiksové špičky, společnosti Marvel. Patří do společnosti X-Menů a jedná se o všehoschopného antihrdinu. Jeho silnou stránkou je rychlý léčivý faktor, který mu umožní přežít i po krátkou dobu s useknutou hlavou. Dokonale vládne širokým arzenálem zbraní a jeho oblíbenou kombinací jsou dva rychlé meče doplněné střelnou zbraní. Rád v nutných případech přistoupí i k ovládání velkých ničivých zbraní v podobě stacionárních kulometů nebo smrtících laserových zbraní.

Vaším úkolem bude likvidace zkorumpovaného mediální magnáta, což je pro zkušeného matadora pouze zákusek na rozdýchání. V poslední okamžik se však do situace vloží silná figura Mister Sinister a to už i Deadpoola pomalu přechází jeho obvyklý satirický humor. Vžijte se do role a dejte nepřátelům pocítit svoji sílu a hněv.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Video
 Otázka k produktu
  •  captcha»
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.