VŠETKY HRY SÚ V DIGITÁLNEJ FORME (CD-KEY) ODOSIELANÉ NA EMAIL A NEOBSAHUJÚ DVD
 Popis
Divinity: Original Sin zajímavé RPG, které se vrací ke kořenům nefalšovaných RPG, kdy se chyby trestaly a to vše zabalené v krásné grafice. Krásy hry si budete užívat při izometrickému pohledu. Divinity: Original Sin nabízí zajímavý bojový systém, který potěší každého taktika, právě soubojový systém je na tahy (jako tomu bylo u původních Falloutu), kde každý pohyby nebo akce musí být přesně provedená, jinak vašeho reka postihne nemilá příhoda v podobě smrti.

Ve hře se bude střídat den a noc a tým bude spjatý systém i NCP. V noci vám kovář neukove meč nebo si u obchodníka nekoupíte zásoby. Střídání dne a noci není jen kosmetický prvek. Hráč se dočká i speciálních úkolů, které půjde plnit jen v noci.

Co by to bylo za pořádné RPG bez hrdinů. Hráč bude moci ovládat dvojici hrdinů, které bude moci rozvíjet podle svého uvážení. Ve Divinity: Original Sin chybí klasický systém tříd. Hráčova fantazie se bude moci naplno vyřádit, při tvorbě svých hrdinů.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Video
 Otázka k produktu
  •  captcha»
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.