VŠETKY HRY SÚ V DIGITÁLNEJ FORME (CD-KEY) ODOSIELANÉ NA EMAIL A NEOBSAHUJÚ DVD
 Popis
Euro Truck Simulator 2, se dočkala vylepšení v podobě přídavku Skandinávie. V něm se představí Švédsko, Norsko a Dánsko a vy se díky tomu budete moci prohánět po severských dálnicích napříč těmito krásnými zeměmi.

Euro Truck Simulator 2: Skandinávie je rozšíření základní hry Euro Truck Simulator 2, kterou vyžaduje ke spuštění.

Vlastnosti hry:

Převážejte širokou škálu nákladů po celém Skandinávském poloostrově.

Spravujte svou dopravní společnosti, která se bude rozvíjet, i když se rozhodnete usednout za volant a o některé zakázky přepravní postarat sami.

Vybudujte si vlastní vozový park, postavte garáže, najímejte řidiče a řiďte svůj podnik tak, abyste dosáhli co nejvyšších zisků.

Vytuňte svá vozidla a udržujte je ve špičkové kondici.

Upravte svůj vozový park pomocí přídavných světel, předních mřížek, klaksonů a majáků.

Tisíce kilometrů skutečných silničních sítí se stovkami známých budov a významných míst. 19 nových měst a 7 menších přívozů. Hráči budou mít k dispozici několik nových tahačů a seznam možného nákladu se rozšíří až o 80 nových položek.

Scenérie je barvitější a živější díky skandinávským pamětihodnostem a významných lokacím.

Hra je navíc doplněna o nové druhy dodávek a jedinečné lokace jako například továrny na tahače Scania a Volvo.

Skandinávské území ve hře Euro Truck Simulator 2 bude obsahovat celkem 15 nových přístavů a přívozů, ve kterých se budete moct přímo nalodit.

Námořní síť dopravy vám umožní používat alternativní spoje mezi lokacemi ve Skandinávii a dalšími částmi mapy, neboť přístavy budou propojovat také místa v Polsku a ve Velké Británii.

Jednou z největších městských aglomerací v DLC Skandinávie je Oslo – spolu se svým okolím se dost možná jedná o dosud to největší město ve hře Euro Truck Simulator 2.

Vylepšení některých herních grafických prvků přispělo k bohatší paletě barev.

Těmi nejvýraznějšími změnami systému jsou vylepšení výpočtů tónovacího mapování HDR a slunečních paprsků. Každý druh počasí má nyní vlastní přednastavené nasvícení, díky čemuž může hra předvést jiné osvětlení scény a odrazů podle stávajícího stavu herního prostředí.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Video
 Otázka k produktu
  •  captcha»
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.