Informácie o G2A

Spoločnosť G2A.COM Limited (všeobecne označovaná ako G2A) je globálny digitálny trh, ktorý sa špecializuje na herné produkty. Má centrálu v Hongkongu, ale má kancelárie v rôznych krajinách vrátane Poľska, Holandska a Číny. Táto stránka tvrdí, že má viac ako 12 miliónov zákazníkov, 260 000 predajcov, 50 000 digitálnych produktov a 700 zamestnancov vo všetkých lokalitách. Hlavným produktom ponúkajúcim na G2A.COM sú kódy hier na platformách Steam, Origin, Uplay, Battlenet, GOG, Rockstar, Xbox a PlayStation . Medzi ďalšie produkty, ktoré sa nachádzajú na trhu, patria softvérové ​​a predplatené aktivačné kódy.


Spoločnosť G2A.COM nevykupuje ani nepredáva žiadne digitálne produkty sama osebe, ale poskytuje platformu pre ostatných, ktorí tak robia, pričom konajú ako sprostredkovatelia tým, že pripájajú kupujúceho k predávajúcemu. Pre častých zákazníkov používa G2A predplatný program s názvom G2A Shield. Spoločnosť G2A ponúka okrem trhov aj ponuku ďalších produktov a služieb vrátane G2A Direct, partnerského programu pre vývojárov videohier a G2A Pay, čo je online pokladničná brána. G2A je tiež zapojená do eSports a sponzoruje profesionálne herné tímy ako Cloud9 , Natus Vincere a Virtus Pro.

Möbelix
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.